Sprzęt detektywistyczny Warszawa - Wykryj zdradę z detektywem

Sprzęt detektywistyczny Warszawa - Wykryj zdradę z detektywem

Detektywi Warszawa: Monika tel 535 440 037, Krzysztof 502 492 132
Sklep Detektywistyczny Warszawa - Podsłuchy, Lokalizatory GPS, Mini Kamery - Warszawa

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sprzętu detektywistycznego, który wypożyczamy i sprzedajemy, głównie w Warszawie i miejscowościach takich jak:

Ząbki, Wołomin, Wyszków, Pułtusk, Nowy Dwór Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Żyrardów, Skierniewice, Sochaczew, Łowicz, Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Grójec, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Węgrów, Sokołów Podlaski.

Istnieje także możliwość wysyłki lub dojazdu do innej miejscowości niż wyżej wymieniona.

Co oferuje nasz Sklep Detektywistyczny w Warszawie?

podsłuchy a dokładnie rejestratory dźwięku ukryte np w pednrive,

podsłuchy na zasadzie GSM - dzwonisz na ukrytą kartę SIM. Taki podsłuch możemy zainstalować np w przedłużaczu albo radiu, lub kablu do komputera,

ukryte detektywistyczne mini kamery, np ukryty w budziku albo w pendrive,

- lokalizatory GPS - małe, duże (do torebki/kurtki) , z magnesami neodymowi, z długo działającą baterią - ZAPEWNIAMY WSPARCIE TECHNICZNE

- inne w zależności od potrzeb.

Sprzedawane akcesoria do szpiegowania są sprawdzone w naszych działaniach detektywistycznych oraz w użytkowaniu przez klientów naszego Biura Detektywistycznego w Warszawie.

Nie sprzedajemy niczego co wiemy, że może się nie sprawdzić. Nie oszukujemy, że bateria będzie działać rok czasu a pojemność dysku starczy na 3 miesiące nagrań.

Wszystkie urządzenia w naszej Agencji Detektywistycznej są sprawdzone pod kątem ich przydatności oraz długości działania czy nagrywania.

Zapraszamy - Sklep Detektywistyczny Warszawa / Akcesoria Detektywistyczne  / Detektywi Warszawa - tel 502 492 132 Detektyw Krzysztof, 535 440 037 Detektyw Monika

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wypożyczenie lokalizatora GPS - Detektyw Warszawa Sklep Detektywistyczny

Jak skonfigurować lokalizator GPS, Jak ustawić lokalizator GPS

Wykrywanie Podsłuchów Warszawa Detektyw